شیشه دوجداره وسه جداره

شیشه های دو و سه جداره ، عایق بسیار خوب و موثر صوت هستند و با کاهش نفوذ آلودگی های صوتی به درون ساختمان ، فضای آرامش بخشی را برای ساکنان فراهم می آورند

مسئله ای که امروزه در طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی اعم از نوساز و بازسازی بسیار حائز اهمیت تلقی می شود ایجاد و حفظ دو پارامتر مهم آسایش در محیط کار و زندگی است . این دو پارامتر عبارتند از آرامش فضای داخلی ساختمان با توجه به آلودگی های صوتی زندگی مدرن و دمای متعادل محیط داخلی در فصول گرم و یا سرد سال می باشد .

 

شیشه های دو و سه جداره ، عایق بسیار خوب و موثر صوت هستند و با کاهش نفوذ آلودگی های صوتی به درون ساختمان ، فضای آرامش بخشی را برای ساکنان فراهم می آورند . کاهش آلودگی های صوتی زمانی کاملا محسوس می باشد که شیشه های دو و سه جداره به همراه درب و پنجره هایی مورد استفاده قرار گیرند که خود نیز در برابر نفوذ و انتقال صدا عایق باشند .

 

وجود حفره های چندگانه در داخل پروفیل های یو پی وی سی باعث می شود که علاوه بر سبکتر شدن وزن سازه ، درب و پنجره ها نیز مانند یک عایق قدرتمند عمل کنند و در نهایت مجموعه این عوامل آلودگی صوتی را تا 40 دسی بل کاهش دهد .

 

لازم به ذکر است که طبق تحقیقات انجام شده در ایران متوسط آلودگی صوتی در شهر های بزرگ کشورمان ۸۰ دسی بل و در شهر های کوچک معادل ۵۵ دسی بل می باشد .

Copyright © 2015 - www.iran-door.ir All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI