اکسترودر آلومینیوم

قسمتهای مختلف دستگاه پرس اکستروژن : دستگاه پرس اکستروژن از دو قسمت اصلی جلویی و عقبی تشکیل شده که بوسیله چهار میله نگهدارنده این دو قسمت را به همدیگر متصل می کند

قسمتهای مختلف دستگاه پرس اکستروژن : دستگاه پرس اکستروژن از دو قسمت اصلی جلویی و عقبی تشکیل شده که بوسیله چهار میله نگهدارنده این دو قسمت را به همدیگر متصل می کند. اجزای تشکیل دهنده پرس به شرح زیر می باشد : سیلندر اصلی : محفظه و سیلندر پرس که روغن هیدرولیکی پمپ شده و باعث ایجاد فشار و پیشروی رام می شود. فشار هیدرولیکی : فشار هیدرولیکی توسط پمپ هیرولیکی ایجاد شده و بر حسب نیوتون بر متر مربع اندازه گیری می شود . رام(چکش میله ای): یک میله فولادی می باشد که به سیلندر اصلی متصل شده و به وسیله بلوک فولادی که به انتهای آن بسته شده وارد کانتینر شده و به بیلت فشار وارد می آورد . بلوک محافظ : یک بلوک فولادی محکم وآلیاژی است که مابین بیلت و رام قرار داده می شود که نتنها از چسبیدن بیلت به رام جلوگیری می کند بلکه از عقب راندگی بیلت نیز جلوگیری می کند . شمش (بیلت) : شمشهای آلومینیوم در اندازه های مشخصی طبق استانداردهای خاص خود تهیه می شوند. کانتینر : محفظه ای است در پرس اکستروژن که بیلت را نگه می دارد وباعث انتقال بیلت به درون قالب شده و تا زمانی که بیلت تا آخر از قالب خارج شود (کانتینر ثابت بوده و فقط به عنوان لوله قطور که درونش بیلت قراردارد نقش هدایت بیلت را تا قالب دارد.

ما به عنوان اولین طراح و سازنده پرس اکستروژن با کنترلر های plc در بازار ایران وارد این عرصه شدیم. همانگونه که ملاحظه می شود پرس اکستروژن مهمترین ماشین پروسه عملیات اکستروژن می باشد . عملیات ساخت پرس را به ۵ مقوله تجزیه نموده و هر یک جداگانه اجرا خواهد شد . سپس مونتاژ شده و تست می گردد و در نهایت با دمونتاژ و نقاشی نهایی اماده بارگیری و حمل به محل نصب اصلی می گردد. کوره پیش گرم قالب جزو تولیدات روتین ما می باشد که با تغییراتی در ابعاد و با اضافه کردن سیستم کنترل حرارت خود کار مورد نیاز شما به عنوان کوره پیش گرم بیلت ساخته خواهد شد ودر پایان کار به مجموعه اضافه خواهد گردید. میز هندلینگ نیز که بیشتر محصول کار آهنگریست احتیاج به توضیح ندارد همچنین لوازم یدکی در خواست شده فقط تعداد اقلام درخواستی را بالا میبرد چون به هر حال یک دست از آنها برا ی تکمیل خط تولید مورد نیاز می باشد .

Copyright © 2015 - www.iran-door.ir All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI