درب کشویی و ریلی

ساختار این نوع دربها به گونه است که یک لنگه درب که معمولا بیشتر از دو و نیم متر است به صورت کشویی به سمت چپ یا راست رفته و فضای ورودی را به طور کلی باز می کند. این گونه دربها برای مکان هایی استفاده می

ز. این گونه دربها برای مکان هایی استفاده می شود که اولا به تمام فضای ورودی پارکینگ نیاز دارند و اندازه درب آنقدر بزرگ باشد که استفاده از مدلهایی مشابه مقرون به صرفه نباشد.دربهای ریلی  را می توان در پارکینگهای مسقف و باز استفاده نمود زیرا معمولا بازو بسته شدن این درب کم صدا می باشد.

این موتورهابه صورت پک کامل همراه با ریل و ریموت در مدل های ایتالیایی و ایرانی در وزن های 800 کیلو ، 1200 کیلو و 1500 کیلو با 30 ماه گارانتی تعویض ارائه می شود .

در ایران این نوع دربها معمولا در مکانهای صنعتی نصب می شود اما در منازل مسکونی نیز استفاده دارد. اینگونه موتورها بیشتر برای دربهای سنگین و شرایط خاص استفاده می شود .

از جمله محدودیتهای دربهای ریلی به کندی سرعت باز و بسته شدن آن و داشتن فضایی معادل اندازه خود درب در سمت چپ یا راست درب است .

سیستمهای اتوماتیک مناسب با این گونه دربها به طور کلی تنوع خاصی نداشته و به یک صورت کار می کنند آن هم این است که معمولا موتور گیربکس را در انتهای درب حال بالای درب باشد و یا پایین آن ، نصب کرده و در موازات چرخ دنده آن ریل را روی درب سوار می کنند. حال حرکت چرخ دنده ریل را به حرکت در آورده و در نتیجه درب به جلو و عقب حرکت خواهد کرد.

Copyright © 2015 - www.iran-door.ir All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI