درب اتوماتیک

بسیاری از مردم فکر می کنند جنبه آسایش درب اتوماتیک بر امنیت آن قالب شده است و درب اتوماتیک نسبت به درب های غیر اتوماتیک امنیت پایینتری دارند،

بسیاری از مردم فکر می کنند جنبه آسایش درب اتوماتیک بر امنیت آن قالب شده است و درب اتوماتیک نسبت به درب های غیر اتوماتیک امنیت پایینتری دارند، اما باید گفت که اگر درب اتوماتیک بر اساس اصول استاندارد نصب گردیده باشد و اصول ایمنی در هنگام نصب آن رعایت شده باشد، امنیت دربهای اتوماتیک بسیار بالا می تواند باشد و می توان به این سیستم اتوماتیک کاملا اعتماد کرد.البته امروزه می توان با هزینه های ناچیز و با نصب دوربین و یا دزدگیر در کنار درب اتوماتیک، امنیت ساختمان را چندین برابر افزایش داد.
طریقه عملکرد درب اتوماتیک ضد سرقت:
 این دربهای اتوماتیک به بازدیدکنندگان و مشتریان با ظاهر ظریف و زیبای خود خوش آمد می گویند. در طول ساعات کاری، این درب اتوماتیک امنیتی تمامی عملکرد های دربهای اتوماتیک کشویی را انجام می دهد که همراه با آخرین دستاوردهای سنسوری و مناسب برای امنیت شخصی مطلوب می باشد. بعد از این ساعات، عملکرد درب اتوماتیک مذکور برعکس می شود و درب از ورود افرادی که اجازه داخل شدن ندارند جلوگیری می کند و همچنین در برابر خرابه کاری و دزدی محافظت می کند.

                                                                                                                                                 

Copyright © 2015 - www.iran-door.ir All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI