درب ضد سرقت روکش دار چوبی

درب ضد سرقت روکش دار چوبی دربهای سری اکونومی آویژه نما با قابلیت نصب روکوب و تاج و با روکش MDF پنج میلیمتری در 60 طرح گوناگون با قابلیت انتخاب رنگ قابل سفارش می باشد.

     *  دربهای سری اکونومی آویژه نما با قابلیت نصب روکوب و تاج و با روکش MDF پنج میلیمتری در 60 طرح گوناگون با قابلیت انتخاب رنگ قابل سفارش می باشد.

    *   اگر علاقه دارید بهترین نوع قفل بروی درب مورد نظرتان قرار داشته باشد و از سویی بودجه محدودی دارید سری سه پاسخگوی نیاز شماست.

    *   اگر بیش از این را بخواهید و بازهم باید مراقب هزینه ها باشید درب ضدسرقت سری شش با طرح برجسته دوقفل اروپایی شما را راضی خواهد نمود.

   *    حال اگر تنوع دربهایی که تاکنون دیده اید هنوز نظر شما را  جلب نکرده دربهای سری 9 برای ارضای سختگیرترین سلیقه ها را در دسترس دارید ، تنوعی از طرح های  برجسته ، با فولاد تقویتی ضخیم، طرح های خاص و پرکار با وزنی در حدود 90 کیلو در اختیار شماست.

  کیفیت و مواد بکار رفته در کنار برجستگی های بلند و پرکار و طرح های آن جای هیچگونه  اعتراضی بر جای نمی گذارد و به جرات می توان گفت اگر سری 10 شما را راضی نکند دیگر هیچ ضدسرقتی را چه ایرانی یا اروپایی نخواهید پسندید و البته باید گفت احتمال آن بسیار پایین است مگر آنکه توقعی که از یک درب ضدسرقت دارید نابجا باشد.

   *   اگر انقدر سختگیر هستید که سری 10 شما را قانع نمیکند حتماً طرح خاصی در ذهن دارید حال که میخواهید خیلی خاص باشید طرح مورد نظر خود را ارائه نمایید تا بصورت اختصاصی برای شما ساخته شود.

Copyright © 2015 - www.iran-door.ir All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI