درب ضد سرقت - فروش انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت - فروش درب ضد سرقت - درب ضد سرقت ارزان - در حقیقت به ساختاری گفته می شود که از صفحات چوبی و یا فلزی که از ارتفاع متوسط افرادی که از آن عبور می کند

تعریف درب چیست؟
در حقیقت به ساختاری گفته می شود که از صفحات چوبی و یا فلزی که از ارتفاع متوسط افرادی که از آن عبور می کند بلند تر باشد و جایگاهی است که دو اتاق یا دو فضا را با یکدیگر متفاوت می کند. درب می تواند یه عنوان حریم باشد یعنی برای جدا کردن و احترام دادن به مکان و فضایی طراحی شود و یا اینکه فقط جایگاهی باشد برای عبور و مرور افراد.

از دلایلی اصلی که باعث ساخت درب توسط انسان ها شد می توان به دلایلی همچون جلوگیری از وروذ هوای گرم و یا سرد و از طرف دیگر در امان ماندن انسان ها از حیوانات و حشرات موذی اشاره کرد. در زمان های قدیم ساختار درب با چیزی که امروزه می بینیم متفاوت بوده است. امروزه وجود درب بیشتر برای بحث حریم خصوصی مطرح است و در شهرها دیگر خبری از حیوانات موذی نیست و یا حتی دمای خانه و لابی و قسمت های بیرونی واحد آپارتمانی با همدیگر هم دما می باشند و دیگر بحث ورود هوای سرد مطرح نمی باشد.

امروزه انسان ها دوست دارند در فضایی زندگی کنند که از نظر روحی احساس امنیت داشته باشند و نصب درب یکی از راه های بسیار مهم می باشد. امروزه درب ها دارای انواع مختلفی می باشد. در سری های جدید درب مشاهده می شود که تولید کنندگان حتی از عایق صوتی در داخل درب استفاده می کنند تا هرگونه تبادل صوتی و حرارتی را به حداقل خود برسانند. درب ضد سرقت نیز در راستای همین منظور و بهبود امنیت انسان پا به عرصه ی تولید گذاشت. روز به روز تعداد زبانه ها در قفل درب ضد سرقت افزایش یافت و امروزه درب ضد سرقت ضد گلوله نیز به مجموعه درب ها اضافه شده است.

   سالهای زیادی نیست که دربهای ضد سرقت بصورت گسترده در پروژه های ساختمانی استفاده می شود .
پس از استقبال زیادی که از درب های ایمنی بوجود آمد ، بر آن شدیم  با انتقال تکنولوژی و دانش فنی درزمینه تولید درب های ضد سرقت نیز اقدام نماییم.

  همکنون افتخارداریم علاوه بر ارائه محصولات وارداتی ، درب های ضد سرقتی طبق سلیقه خریداران ، با تنوع و کیفیتی بالا توسط ماشین آلات مدرن اروپائی با قیمتی مناسب تولید نماییم.
  دربهای تولیدی آویژه نما اکنون با استاندارد های بالا ، استفاده از چند لایه فولاد  ، روکشهای با کیفیت و یراق آلات اروپایی با قیمتی مناسب  در دسترس خریداران قرار دارد. 

 

Copyright © 2015 - www.iran-door.ir All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI