پنجره دولنگه بازشو یا فرانسوی

پنجره فرانسوی یکی از زیباترین و پرکاربردترین پنجره ها برای نصب در ساختمان به ویژه در قسمت پذیرایی و نشیمن خانه است. این پنجره از دو لنگه پنجره لولایی تشکیل شده است

پنجره فرانسوی یکی از زیباترین و پرکاربردترین پنجره ها برای نصب در ساختمان به ویژه در قسمت پذیرایی و نشیمن خانه است. این پنجره از دو لنگه پنجره لولایی تشکیل شده است که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند. هر یک از لنگه ها به تنهایی و مستقل از لنگه دیگر می تواند باز شود و اگر هر دو لنگه با هم باز شود هیچ قیدی بین دو لنگه وجود نخواهد داشت. مدل باز شدن پنجره به نحوی است پس از باز شدن دولنگه نمای کاملی به بیرون ایجاد می شود.یکی از دغدغه های مشتریان در سفارش این پنجره کارایی این پنجره در حفظ انرژی و ممانعت از ورود آلودگی صوتی است. مکانیزم یراق آلات پنجره به نحوی است که حداکثر عایق بندی را دارد.
ویژگی ها و مزایای این سیستم عبارتند از :
۱- هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می باشد .
۲- می توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود .
۳- قابلیت نصب انئاع سیستم تک حالته و دوحالته بر روی بازشوی این پنجره وجود دارد .
۴- این نوع از پنجره را می توان بیشتر در نماهای بیرونی آپارتمان ها ، ویلاها و ساختمان های اداری و .... ( برای استفاده بیشتر از فضاها ، دسترسی راحت تر به فضاهای دیگر ، جا به جایی راحتتر وسایل و اثاثیه داخل ساختمان ) به کار برد .
۵- با نصب این نوع پنجره شما دید بیشتری نسبت به فضای بیرون خود خواهید داشت و از مناظر بیرون و اطراف خود نهایت لذت را خواهید برد .

Copyright © 2015 - www.iran-door.ir All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI